Probiotikai pastato

Gyvenimas Žemėje be bakterijų neįmanomas. Jos dalyvauja visuose svarbiausiuose procesuose. Pvz.: maisto virškinimas ir atliekų utilizacija. Bakterijos yra dvejų tipų: probiotinės – gerosios, patogeninės – blogosios ir neutralios. Patogenai, perdirbdami organiką, gamina toksinus (mūsų organizmas juos priima kaip nemalonų kvapą) – alergijos priežastis (tiek dulkių erkutėms, tiek šuniui, katei ir t.t.) bei silpnina imunitetą. Patogenai ne tik patys gali būti sunkių susirgimų priežastimi, tačiau jie yra ir virusų pernešėjai. Dezinfekuojančių priemonių bei antibiotikų naudojimas patogeninėms bakterijoms padeda mutuoti (jos tampa dar labiau pavojingos ir atsparios antibiotikų bei dezinfekantų poveikiui). Atsiranda nauji patogenai, o neutralios bakterijos tampa patogeninėmis.

Kuo daugiau žmonės naudoja dezinfekuojančias priemones ir antibiotikus, tuo situacija darosi vis blogesnė!

Visa tai primena „ginklavimosi lenktynes“ (kiekvienąkart reikia naudoti vis stipresnes priemones), kuriose žmonės jau pralaimi. Mutacija vyksta sparčiau nei sukuriami nauji dezinfekantai bei antibiotikai, kurie ir patys tampa vis agresyvesni ir pavojingesni žmogaus gyvenimui ir jo sveikatai.

Gyvojoje gamtoje valymo procesas vyksta nešvarumus atskiriant vandens pagalba ir veikiant bakterijoms. Kaip tik šis principas yra unikalaus produkto – PLAUNANČIO PROBIOTIKO pagrindas. Jis sudarytas iš ekologiškai nekenksmingos plaunančios medžiagos (kurios nuo paviršiaus nuvalo nešvarumus), fermentų ir probiotinių kultūrų (kurios perdirba organinius nešvarumus). Jo panaudojimas atstato natūralų mikrobiologinį balansą, teigiamai veikia imuninę sistemą, mažina riziką susirgti visomis infekcijomis. Alergija ir kitos ligos – tai trejų priežasčių pasekmė: stresas, silpna imuninė sistema ir didelis kiekis patogeninių bakterijų bei jų produktų gausa.