Sveiki atvykę į BINATEC kompaniją!

Buitinė chemija – neabejotinas civilizacijos pasiekimas. Be jos sunku apsieiti. Vienok, palaikant švarą, mes neįvertiname to kenksmingumo, kurį chemija gali sukelti mūsų sveikatai. Daugumoje naudojamų sintetinių plovimo priemonių yra pavojingos medžiagos, sukeliančios odos dirginimą ir akių bei nosies gleivinių dirginimą, kvėpavimo apsunkinimą, kosulį ir astmos priepolius, didina riziką alergijai, netgi vėžiniams susirgimams.

Specialistai pataria vengti pernelyg gausaus agresyvios buitinės chemijos naudojimo. Jos besaikis naudojimas silpnina naudingą mikroflorą ir netgi pajėgus sunaikinti ją. Daugelis mokslininkų mano, jog kaip tik per didelis sterilumas buityje veda žmogaus normalios imuninės sistemos pažeidimo link ir yra viena iš alergijų bei virusų globalių plitimo priežasčių.
Apgailestautina, tačiau daugelyje buitinės chemijos priemonių, gulinčių ant parduotuvių prekystalių, esama nuodingųjų medžiagų. Taigi, visiškai panaikinti jas iš buto praktiškai neįmanoma, tačiau šito reikia siekti. Mes imame atidžiau žiūrėti į buitinės chemijos priemones, į tai, kokia jos sudėtis. „Ar valymo priemonė neterš ir nenuodys iš tikrųjų?“, – nenoromis šauna į galvą, kai skaitai etiketę su ilga žodžių grandine. Pasirodo, alternatyva jau yra.

Dabar yra netgi daugiau, negu ekologiškai švari buitinė chemija. Patalpą išplauti neužtenka. Ją reikia apsaugoti ir nuo patogeninių mikroorganizmų. Ryšium su tuo, rinkoje pasirodė nauji Binatec® prekinio ženklo produktai – faktiškai valymo priemonės ir „vaistų“ derinys.